Візитівка Міста
побратими
Новини Офіційна
інформація
Телефон
довіри
ОСББ Інтернет-приймальня Оголошення Місто online Фотогалерея Петиції
Головна  >  Міська довідка  >  
 

Телефонний довідник Кузнецовської міської ради, виконавчого комітету та його структурних підрозділів

Міський голова

Анощенко Сергій Іванович - міський голова, т.2-18-18. каб.302

Заступники міського голови, керуючий справами виконкому, секретар ради.

Грушевський Володимир Валерійович- заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, т. 2-10-08, каб. 212
Зубрецька Ніна Олексіївна- заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, т. 2-25-75, каб. 302
Міцюк Віктор Васильович- керуючий справами виконавчого комітету, т. 2-20-42, каб.310
Шумра Ірина Вікторівна- секретар міської ради, т. 2-12-45, каб.301
Козодой Людмила Павлівна - секретар міського голови, т.2-19-19, каб.303

Відділ з гуманітарних питань та внутрішньої політики

Босик Віктор Михайлович - начальник відділу з гуманітарних питань та внутрішньої політики, т. 2-10-40, каб.207
Павлусь Лілія Іванівна - головний спеціаліст відділу з гуманітарних питань та внутрішньої політики, т. 2-10-40, каб.207
Кущик Іван Назарович - головний спеціаліст відділу з гуманітарних питань та внутрішньої політики, т. 2-10-40, каб.207
Лутай Руслана Миколаївна - спеціаліст 1 категорії відділу з гуманітарних питань та внутрішньої політики, т. 2-10-40, каб.207

Відділ кадрової політики, нагород та запобігання корупції

Тарадюк Оксана Федорівна-начальник відділу кадрової політики, нагород та запобігання корупції, т.2-29-01, каб.221

Симонюк Павло Павлович - спеціаліст I категорії відділу кадрової політики, нагород та запобігання корупції, т.2-29-01, каб.221

Відділ з питань режимно-секретної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами

Антоніч Сергій Іванович- начальник відділу з питань режимно-секретної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами , т.2-10-09, каб.308
Москалик Ніна Степанівна - друкарка 1-ї категорії відділу з питань режимно-секретної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами, т. 2-10-09, каб. 308

Юридичний відділ

Лазарчук Тетяна Михайлівна -начальник юридичного відділу, т.2-34-46, каб. 316
Процун Ольга Олексіївна - головний спеціаліст юридичного відділу, т.2-48-50, каб. 311
Ковбасюк Людмила Святославівна - головний спеціаліст, юрисконсульт міської ради юридичного відділу, т.2-48-50, каб. 311

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

Шумра Альона Олексіївна- начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності, т. 2-18-81, каб.208
Цюпко Людмила Володимирівна - спеціаліст 1-ї категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності, т. 2-32-69, каб.209
Козюк Валентина Лукашівна - головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності, т. 2-32-69, каб.209
Юсин Олена Дмитрівна - головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності, т.2-32-69, каб.209

Відділ у справах сім’ї та молоді

Кузло Ярослав Васильович - начальник відділу у справах сім’ї та молоді,т.2-15-45, каб.219
Абрамович Олег Миколайович - спеціаліст 1-ї категорії відділу у справах сім’ї та молоді, т.2-15-45, каб.219
Олещук Ольга Олександрівна - спеціаліст 1-ї категорії відділу у справах сім’ї та молоді, т.2-15-45, каб.219

Комітет з фізичної культури і спорту

Шкабура Анатолій Андрійович - голова комітету з фізичної культури і спорту, т. 2\3-15-97, каб.219

Організаційно-контрольний відділ

Базелюк Оксана Петрівна - начальник організаційного-контрольного відділу, т. 2-19-92, каб.313
Кмін Богдан Борисович - головний спеціаліст організаційно-контрольного відділу, т. 2-20-95, каб. 318
Остапович Уляна Степанівна - головний спеціаліст організаційно-контрольного відділу, т. 2-62-77, каб. 302
Тарєєва Олена Василівна - спеціаліст 1-ї категорії організаційно-контрольного відділу, т. 2-20-95, каб. 318
Хондока Ольга Степанівна - спеціаліст 1-ї категорії організаційно-контрольного відділу, т.2-20-95, каб. 318
Масюк Надія Володимирівна - оператор ком'ютерного набору організаційно-контрольного відділу, т.2-16-52, каб. 314

Відділ комунальної власності

Савченко Ірина Іванівна - начальник відділу комунальної власності, т. 2-16-52, каб.201
Квас Олег Миронович - головний спеціаліст, бухгалтер відділу комунальної власності, т. 2-46-64, каб.201
Макарчук Людмила Іванівна - головний спеціаліст з питань будівництва відділу комунальної власності, т. 3-29-82, каб.201
Міхеєва Світлана Володимирівна - головний спеціаліст з питань оренди комунального майна відділу комунальної власності, т. 3-28-82, каб.201
Мацюк Ніна Миколаївна - економіст, спеціаліст 1-ї категорії відділу комунальної власності, т. 3-28-82,каб.201
Прокопович Віра Іванівна - головний спеціаліст, начальник інспекції з благоустрою та ОНПС ВКВ міськвиконкому, т. 2-14-15, каб. 202
Шульга Інна Петрівна - спеціаліст 1-ї категорії відділу комунальної власності, т. 2-36-73, каб. 220
Легка Ірина Андріївна – діловод відділу комунальної власності, т. 2-36-73, каб. 220

Відділ містобудування та архітектури

Колесінська Наталія Петрівна - начальник відділу містобудування та архітектури, головний архітектор т. 3-33-01, каб. 315
Левчук Інна Миколаївна -головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури, т. 2-16-52, каб.314

Відділ економіки

Барабух Ірина Ростиславівна - головний спеціаліст відділу економіки, т.2-16-87, каб.205
Павельчук Ірина Олегівна - головний спеціаліст відділу економіки, т.2-16-87, каб.205
Волох Вікторія Валеріївна - головний спеціаліст відділу економіки, т.2-16-87, каб.205
Ляскун Руслана Михайлівна -головний спеціаліст з питань захисту прав споживачів та торгівлі, т.2-16-87, каб.205
Ярошик Ольга Сергіївна -для виконання трудових обов'язків відділу економіки, т.2-15-45, каб.219

Відділ "Центр надання адміністративних послуг"

Коцюбайло Руслана Іванівна -начальник відділу "Центр надання адміністративних послуг" т.2-23-73, каб.1-105
Абрамчук Валентина Анатоліївна - адмінстратор відділу "Центр надання адміністративних послуг", т. 2-23-73, каб. 1-105
Чугай Наталія Володимирівна- адміністратор відділу "Центр надання адміністративних послуг"т.2-16-98, каб.1-105

Служба у справах дітей

Ільїна Анна Василівна - начальник служби у справах дітей, т. 2-21-86, каб.217
Шпак Валентина Миколаївна - головний спеціаліст категорії служби у справах дітей, т.3-13-26, каб. 218
Дмитрук Надія Петрівна -головний спеціаліст служби у справах дітей, т.3-13-26, каб. 218
Швець Тетяна Анатоліївна -спеціаліст I категорії служби у справах дітей, бухгалтер, т.3-13-26, каб. 218
Глущик Світлана Вікторівна -головний спеціаліст служби у справах дітей, каб. 312

Відділ культури

Обруснік Віра Станіславівна - начальник відділу культури, т. 2-40-22
Журук Ірина Володимирівна - головний спеціаліст відділу культури, т. 2-21-13
Перепич Тетяна Вікторівна - головний спеціаліст відділу культури, т. 2-21-13

Відділ ведення Державного реєстру виборців

Данілко Олена Миколаївна - начальник відділу ведення Державного реєстру виборців, т. 3-71-14, каб.204

Відділ з питань НС та ЦЗН

Мізюк Ірина Григорівна-начальник відділу з питань НС та ЦНЗ, т. 2-12-44, каб. 215

Гавришкевич Віта Сергіївна-головний спеціаліст відділу з питань НС та ЦНЗ, т. 2-12-44, каб. 215

Землевпорядник

Мосейко Ірина Вікторівна -головний спеціаліст, землевпорядник, т. 2-16-09, каб. 216

Архівний відділ

Федорчук Ольга Дмитрівна - начальник архівного відділу, т. 2-35-85
Бабич Олена Володимирівна – архіваріус, т.2-35-85

Головний спеціаліст міської ради

Новак Інна Петрівна -головний спеціаліст міської ради, т. 2-62-77, каб.302

Головний спеціаліст з обліку житла

Ковальчук Надія Микитівна - головний спеціаліст з обліку житла, т. 2-25-53, каб. 107

Відділ господарського забезпечення

Савчук Петро Титович - начальник відділу господарського забезпечення, т.3-00-24, каб.304
Бортнік Валентина Володимирівна - завідувач господарством, т. 2-19-93
Денега Юлія Сергіївна - старший оператор ЕОМ, т. 3-55-09

Відділ реєстрації

Антонюк Людмила Костянтинівна - начальник відділу реєстрації
Сергійчук Віра Василівна - державний реєстратор
Головач Наталія Віталіївна - державний реєстратор
Герасимчук Оксана Володимирівна - головний спеціаліст з питань реєстрації громади, каб.202
Кречик Ольга Михайлівна - головний спеціаліст з питань реєстрації громади, каб.202

Фінансове управління

Тацюк Валентина Вікентіївна - начальник фінансового управління, т. 2-10-25,3-94-10, каб.305
Максимчук Алла Геннадіївна - головний бухгалтер фінансового управління, т. 2-11-75, каб.211
Хандучка Олена Микитівна - відділ планування доходів бюджету фінансового управління, т. 3-74-77, каб.214

Управління освіти

-начальник управління освіти, т. 2-46-62
- заступник начальника управління освіти з питань фінансово-господарської діяльності, т. 2-13-41
Горайчук Анатолій Іларіонович -в.о.начальника управління освіти з навчально-виховної роботи, т.3-33-15
Кремінська Ніна Анатоліївна- завідувач комунальної установи «Кузнецовський міський методичний кабінет закладів освіти» , т. 3-34-30

Управління праці та соціального захисту населення

Сич Тетяна Борисівна - начальник управління праці та соціального захисту населення, т. 2-15-95, каб.106

 

   Новини
   Офіційна інформація