Візитівка Міста
побратими
Новини Офіційна
інформація
Телефон
довіри
ОСББ Інтернет-приймальня Оголошення Місто online Фотогалерея Петиції
Головна  >  Гуманітарна сфера  >  

Календар матчів чемпіонату області 2011 року
I ліга, I коло
Список учасників:



ГОЩА - АМАКО (Гоща)
ЕНЕРГІЯ (Володимирець) 
ІЗОТОП – РАЕС (Кузнецовськ) 
МАЯК (Сарни)
ОДЕК (Оржів)
РОКО-Городок (Городок)
СЛАВІЯ (Рівне)
СЛУЧ (Березне)
СОКІЛ (Радивилів)
ВОЛИНЬ-ЦЕМЕНТ (Здолбунів)

I тур 02.05. (понеділок)

II тур 08.05 (неділя)

III тур 15.05 (неділя)

1. Сокіл – РОКО -Городок

6. Случ-Сокіл

11. Гоща-АМАКО-Сокіл

2. Гоща –АМАКО- Маяк

7. РОКО-Гоща-АМАКО

12. Волинь-Цемент-РОКО

3. Волинь-Цемент-Славія

8. Маяк-Волинь-Цемент

13. ОДЕК-Маяк

4. ОДЕК- Енергія

9. Славія-ОДЕК

14. Ізотоп- РАЕС - Славія

5. Ізотоп-РАЕС-СЛУЧ

10. Енергія-Ізотоп-РАЕС

15. Енергія- Случ

 

IV тур 22.05 (неділя)

V тур 29.05 (неділя)

VI тур 05.06 (неділя)

16. Случ-Гоща-АМАКО

21. Волинь-Цемент-Гоща

26. Случ-Волинь-Цемент

17. Сокіл-Волинь-Цемент

22. ОДЕК-Сокіл

27. Гоща-АМАКО-ОДЕК

18. РОКО-Городок-ОДЕК

23. Ізотоп- РАЕС-РОКО

28. Сокіл-Ізотоп-РАЕС

19. Маяк-Ізотоп РАЕС

24. Енергія-Маяк

29. РОКО- Городок-Енергія

20. Славія-Енергія

25. Славія-Случ

30. Маяк-Славія

 

VII тур 12.06 (неділя)

VIII тур 19.06 (неділя)

IX тур 26.06 (неділя)

31. ОДЕК-Волинь-Цемент

36. Случ-ОДЕК

41. Ізотоп-РАЕС-ОДЕК

32. Ізотоп-РАЕС-Гоща

37. Волинь-Цемент-Ізотоп

42. Енергія-Волинь-Цемент

33. Енергія-Сокіл

38. Гоща-АМАКО-Енергія

43. Славія-Гоща-АМАКО

34. Славія-РОКО-Городок

39. Сокіл-Славія

44. Маяк-Сокіл

35. Маяк-Случ

40.РОКО-Городок-Маяк

45. РОКО-Городок-Случ

  •  у календарі можливі зміни, пов’язані з участю команд у чемпіонаті України серед аматорів і ДЮФЛУ 2011 р.

 

Початок ігор чемпіонату області: юніори – 14:00, дорослі – 16:00

Кубок бласті:  
1/16 фіналу  - 17.04 (неділя)
1/8 фіналу -   11.05 (середа)
1/4 фіналу -   01.06 (середа)
1/2 фіналу -   08.06 (середа)
Фінал -          03.07 (неділя)

 

Календар чемпіонату Володимирецького району 2011 року
Календар I ліга, I коло
Команди-учасники:

  1. «Моноліт» Кузнецовськ
  2. «Полісся» Полиці
  3. «Стир» Заболоття
  4. МФК «Володимирець»
  5. «Горинь» В. Цепцевичі
  6. ФК «Озеро»
  7. «Сокіл» Любахи
  8. ФК «Юність» Кідри
  9. "Стир" Сопачів
  10. «Стир» В. Телковичі

 

I тур 08.05 (неділя)
Озеро - В. Цепцевичі
Заболоття – Кідри
Полиці – Сопачів
Кузнецовськ – В. Телковичі
Володимирець – Любахи (09.05 святковий)

II тур 15.05 (неділя)
В. Телковичі – Озеро
Любахи – В. Цепцевичі
Заболоття – Сопачів
Полиці – Кузнецовськ
Кідри- Володимирець (18.05 середа)

III тур 22.05 (неділя)
Кузнецовськ- Заболоття
В. Цепцевичі-Кідри
В.Телковичі-Полиці
Озеро-Любахи
Володимирець- Сопачів (25.05 середа)

IV тур 29.05 (неділя)
Любахи - В.Телковичі
Заболоття – Полиці
В.Цепцевичі – Сопачів
Кідри – Озеро
Володимирець – Кузнецовськ (02.06 четвер)

V тур 05.06 (неділя)
Кідри – Любахи
Озеро – Сопачів
Кузнецовськ – В.Цепцевичі
В.Телковичі – Заболоття
Полиці – Володимирець (08.06 середа)

VI тур 12.06 (неділя)
В.Телковичі – Кідри
Любахи – Сопачів
Озеро – Кузнецовськ
В.Цепцевичі – Полиці
Володимирець – Заболоття (16.06 четвер)

VII тур 19.06 (неділя)
Кідри – Сопачів
Кузнецовськ – Любахи
Заболоття – В.Цепцевичі
Полиці – Озеро
Володимирець – В.Телковичі (22.06. середа)

VIII тур 26.06 (неділя)
В.Телковичі – Сопачів
Кідри –Кузнецовськ
Любахи – Полиці
Заболоття – Озеро
В.Цепцевичі – Володимирець (29.06 середа)

IX тур 03.07 (неділя)
Кузнецовськ – Сопачів
Полиці – Кідри
В.Цепцевичі – В.Телковичі
Любахи – Заболоття
Озеро – Володимирець

Початок ігор чемпіонату району:
- у вихідні та святкові дні о 13:00 год;
- в робочі дні о 18:00 год.

   Новини
   Офіційна інформація