Візитівка Міста
побратими
Новини Офіційна
інформація
Телефон
довіри
ОСББ Інтернет-приймальня Оголошення Місто online Фотогалерея Петиції
Головна  >  Управління та відділи  >  
Начальник управління >>
Структура управління >>
Положення про управління >>
Контакти >>
 

Талановиті діти – опора держави,
гордість нашого міста

Загальновідомо, що здібні, талановиті діти – основа суспільства, майбутній добробут  кожної держави, адже вони – інтелектуальний потенціал, здатний до нововведень, прогресивних  перетворень.
Вже стало доброю традицією в місті щорічно вшановувати переможців обласних олімпіад, творчих конкурсів, турнірів, змагань, конкурсів науково – дослідницьких робіт учнівської молоді.
      25 травня 2016 року в актовій залі  Кузнецовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 відбулося щорічне свято вшанування обдарованої учнівської молоді міста. 
До присутніх з словами привітання звернулися  міський голова Сергій Анощенко та тимчасово виконуючий обов’язки начальника управління освіти Анатолій Горайчук. Слова щирої подяки адресувалися також всім батькам учнів, педагогам, які допомагають навчати й виховувати плеяду майбутніх громадян держави.

Десять учнів, які досягли високих результатів на Всеукраїнських олімпіадах, турнірах, конкурсах, змаганнях, фестивалях, були відзначені премією міського голови  у 5 номінаціях:

Номінація «Інтелект року»        

- Мітряхіна Євгенія Валеріївна, учениця 10 класу Кузнецовської гімназії
- Слобода Дарина Леонідівна, учениця 11 класу Кузнецовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  № 1
Номінація «Дослідник року»

- Олійник Вікторія Володимирівна, учениця11 класу Кузнецовської гімназії
- Левицький Михайло Андрійович, учень 6 класу Кузнецовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  № 1
Номінація «Талант року»

- Ясюк  Оксана Вікторівна, учениця 4 класу  Кузнецовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  №4
- Пришко Юлія Антонівна, учениця 10 класу  Кузнецовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  № 5

 Номінація «Спортсмен року»

- Ковальчук Ольга Анатоліївна, учениця 10 класу  Кузнецовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  №1
- Царик Валерія Миколаївна, учениця 11 класу  Кузнецовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  № 5

Номінація «Лідер учнівського самоврядування»

- Погуляник Іванна Вікторівна, учениця 10 класу Кузнецовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  № 3
- Рябчина Павло Олександрович, учень 11 класу Кузнецовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3, вихованець БДЮТ.

Батькам обдарованої молоді за належну турботу про навчання та всесторонній розвиток своїх дітей були вручені подяки управління освіти виконавчого комітету Кузнецовської міської ради.
55 кращих учнів навчальних закладів міста, які протягом 2015-2016 навчального року здобули перемогу в обласних та всеукраїнських етапах олімпіад, конкурсів, турнірів, змагань, були відзначені грошовими винагородами на суму 35500,00 грн та грамотами управління освіти Рівненської ОДА.
Список
учнів-переможців обласних етапів Всеукраїнських олімпіад, турнірів,  конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН,  конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник»,   Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г.Шевченка, Міжнародного конкурсу знавців  української мови ім. П.Яцика

 

Прізвище, ім’я учня

ЗНЗ, клас

 

1.

Мітряхіна Євгенія Валеріївна

гімназія, 10 кл

Олімпіада:  ІІ-географія, англійська мова, рос мова
ІІІ- фізика,   математика
Турнір  юних істориків - ІІІ

2.

Зектер Микола Іванович 

  гімназія,  11 кл

Олімпіада:  І-математика, англійська мова
ІІ - німецька мова
ІІІ –   інформатика

3.

Слобода Дарина Леонідівна

ЗОШ № 1, 11 кл

Олімпіада:  ІІ- хімія,
ІІІ - астрономія, економіка, біологія
Турнір географів - ІІІ

4.

Гузей Наталія Сергіївна

гімназія, 11 кл

Олімпіада: ІІ – географія
Конкурс  ім. Шевченка – ІІ (обласний етап),          ІІІ ( заключний),
Турнір юних географів  - ІІ

5.

Левчик Лілія Олександрівна

ЗОШ № 1, 10 кл

Олімпіада: ІІІ – українська мова
Конкурс  ім. Шевченка – І (обласний етап),                   ІІІ ( заключний)

6.

Грушевий Єгор Вікторович

ЗОШ № 3, 8 кл

Олімпіада: ІІ – математика, географія, ІІІ - історія

7.

Олійник  Вікторія Володимирівна

гімназія, 11 кл

МАН: ІІ – відділення історії , секція «Історія України»
ІІІ – відділення філософії та суспільствознавства, секція «Соціологія»
Турніри:  ІІ – правознавство
ІІІ - історія

8.

Гордієнко Оксана Сергіївна

гімназія, 10 кл

Олімпіада: ІІ – інформатика,
ІІІ – астрономія, російська мова

9.

Артемчук Володимир Романович

ЗОШ № 1, 8 кл

Олімпіада: І – хімія, ІІІ - фізика

10.

Сєров Іван Сергійович

   ЗОШ № 1, 8 кл

Олімпіада: ІІ – хімія, фізика

11.

Барабух Богдан Вікторович

гімназія, 9 кл

Олімпіада: ІІ – математика, ІІІ - фізика

12.

Поліщук  Марина Андріївна

ЗОШ № 3, 9 кл

Олімпіада: ІІ – географія,
ІІІ – правознавство

13.

Босик Ірина Вікторівна

гімназія, 10 кл

МАН: ІІ  – відділення філософії та суспільствознавства, секція «Правознавство»
Турніри:  ІІ – правознавство
ІІІ - історія

14.

Антонюк Андрій  Олександрович

ЗОШ № 2, 11 кл

Олімпіада: ІІІ – біологія, економіка

15.

Левицький Михайло Андрійович

ЗОШ № 1, 6 кл

Конкурс «Юний дослідник»
ІІ- обласний етап,
І- всеукраїнський

16.

Максимчук Наталія Анатоліївна

  ЗОШ № 3, 11 кл

Олімпіада: ІІ -  економіка
Турнір:  історія - ІІ

17.

Шабак Павло Володимирович

  ЗОШ № 3, 8 кл

Олімпіада: І - математика

18.

Матвійчук Анна Юріївна

  гімназія, 10 кл

МАН:  ІІІ  - відділення наук про Землю, секція «Географія та ландшафтознавство» 
Турнір: ІІ – правознавство

19.

Горайчук Іванна Анатоліївна

гімназія, 11 кл

Олімпіада: ІІІ – географія
Турнір: ІІІ - географія

20.

Малихіна Ірина Олегівна

  ЗОШ № 1,7 кл

Олімпіада: ІІ - математика

21.

Пиньога Микола Миколайович

ЗОШ № 3, 8 кл

Олімпіада: ІІ- хімія

22.

Ковальчук Олексій Сергійович

ЗОШ № 5, 11 кл

Олімпіада: ІІ- інформатика

23.

Волочнюк Мілана Олександрівна

ЗОШ № 1, 9 кл

Олімпіада: ІІ – хімія

24.

Ярута Вікторія Іванівна

ЗОШ № 4, 11 кл

Олімпіада: ІІ- трудове навчання

25.

Градюк Артем Віталійович

  ЗОШ № 3, 9 кл

Олімпіада: ІІ – англійська мова

26.

Костючик Ірина Анатоліївна

ЗОШ № 3, 11 кл

МАН: ІІ-  відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, секція «Мистецтвознавство»

27.

Балаогланова Марія Русланівна

гімназія, 11 кл

Олімпіада: ІІ- російська мова

28.

Водько Юлія Володимирівна

гімназія, 9 кл

Олімпіада: ІІ- російська мова

29.

Шарабар Юлія Олександрівна

ЗОШ № 3, 11 кл

Олімпіада: ІІІ - правознавство
Турнір юних  істориків - ІІ

30.

Гаврилова Олександра Денисівна

ЗОШ № 1, 10 кл

Олімпіада: ІІІ- хімія

31.

Коцюбинська Катерина Олександрівна

ЗОШ № 1, 8 кл

Олімпіада: ІІІ- біологія

32.

Савонік Іванна Ігорівна

  гімназія,11 кл

Олімпіада: ІІІ- математика

33.

Саворона Назарій Вікторович

гімназія, 8 кл

Олімпіада: ІІІ- фізика

34.

Кирилюк Софія Ярославівна

гімназія, 9 кл

 МАН: ІІІ – відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, секція «Літературна творчість»

35.

 Семенюк Лідія Олександрівна

ЗОШ № 3, 10 кл

МАН:ІІІ – відділення хімії та біології, секція «Валеологія»

36.

Савчук Анна Іванівна

  ЗОШ № 3, 9 кл

Олімпіада: ІІІ- економіка

37.

Дмитрук Андрій  Валерійович

ЗОШ № 2, 11 кл

Олімпіада: ІІІ – інформаційні технології

38.

Ярмольчук Юлія Вікторівна

гімназія, 9 кл

Олімпіада: ІІІ – інформаційні технології

39.

Слободіна Анастасія Антонівна

гімназія, 9 кл

Олімпіада: ІІІ- німецька мова

40.

Міщанчук Максим Миколайович

  гімназія, 10 кл

МАН: ІІІ - відділення  комп’ютерних наук, секція « Технології програмування»

41.

Швець Роман Вадимович

ЗОШ № 4, 4 кл

Конкурс «Юний дослідник»
І-обласний етап

42.

Ротарь Валерія Аркадіївна

ЗОШ № 3, 10 кл

Олімпіада: ІІІ- хімія

43.

Полюхович Ілона Віталіївна

гімназія, 9 кл

Олімпіада: ІІІ - фізика

44.

Юсин Андрій Олексанлрович

  гімназія,  10 кл

 Турнір: ІІ- правознавство,
ІІІ- історія

45.

Лупеха-Святчук Софія Віталіївна

 ЗОШ № 5, 4 кл

Конкурс ім.Яцика – ІІІ обласний етап

46.

Жданюк Ірина Анатоліївна

 ЗОШ № 2, 5 кл

Конкурс ім. Шевченка – ІІІ (обласний етап)

47.

Ковальчук  Петро Сергійович

ЗОШ № 5, 5 кл

Конкурс «Юний дослідник» –ІІІ (обласний етап)

48.

Погуляник Іванна Вікторівна

ЗОШ № 3,10 кл

Турнір юних істориків - ІІ

49.

Воронюк Руслана Миколаївна

гімназія, 11 кл

Турнір юних правознавців -ІІ

50.

Новак Валерія Сергіївна

БДЮТ , ЗОШ № 3, 4 кл  

Конкурс «Юний дослідник» –ІІІ (обл.)

51.

Гапонова Марина  Олександрівна

ЗОШ № 3, 9 кл

Турнір юних істориків - ІІ

52.

Лопосевич Володимир Петрович

ЗОШ № 3, 9 кл

Турнір юних істориків - ІІ

53.

Давідчик Ольга Олександрівна

ЗОШ № 1, 10 кл

Турнір юних географів - ІІІ

54.

Трохимчук Сергій Віталійович

ЗОШ № 1, 10 кл

Турнір юних географів - ІІІ

55.

Берднік Валерія Олегівна

  гімназія,  10 кл

Турнір юних істориків - ІІІ

Музично-артистичну атмосферу свята створили яскраві зірочки, які демонстрували свої таланти на міських, обласних конкурсах та фестивалях.

27-28 травня у Палаці культури проходили урочистості з нагоди вручення атестатів випускникам загальноосвітніх навчальних закладів міста. Цьогоріч у місті закінчили школу 348 учні. Із них 21 учень нагороджені золотою медаллю та 10 учнів срібною. Всім учням-медалістам вручено іменні сертифікати на отримання грошової винагороди в розмірі 500 гривень кожному.              
СПИСОК
учнів-випускників загальноосвітніх навчальних закладів міста, що закінчили школу  з золотою або срібною медаллю  в 2015-2016 навчальному році 

Кузнецовська гімназія
1.Гузей Наталія Сергіївна – золота
2.Горайчук Іванна Анатоліївна – золота
3.Воронюк Руслана Миколаївна – золота
4.Воронюк Світлана Миколаївна – золота
5.Зектер Микола Іванович – золота
6.Савонік Іванна Ігорівна – золота
7.Саковець влада Григорівна – золота
8.Омелюк Катерина Андріївна – срібна

 Кузнецовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1
9.Сніжко Юлія Олегівна – срібна
10.Корень Андрій Юрійович – золота
11.Слобода Дарина Леонідівна – золота
12.Трохимчук Сергій Віталійович – срібна
Кузнецовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2
13.Дмитрук Андрій Валерійович – золота
14.Брик Марина Сергіївна – срібна
15.Антонюк Андрій Олександрович – срібна
Кузнецовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3
16. Батейко Вікторія Сергіївна – золота
17. Євтушок Поліна Павлівна – золота
18. Максимчук Наталія Анатоліївна – золота
19. Стадник Ірина Юріївна – золота
20. Шарабар Юлія Олександрівна – золота
21. Лихацька Анна Олегівна – срібна
22. Твардовська Богдана Юріївна – срібна
Кузнецовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4
23. Клімук Михайло Юрійович – золота
24. Линь Софія Іванівна – золота
25. Ярута Вікторія Іванівна – золота
26. Суліковська Катерина Петрівна – золота
27. Рижко Марія Анатоліївна – срібна
28. Клець Ірина Дмитрівна – срібна
29. Закревський Віталій Леонідович – срібна
Кузнецовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5
30.Ковальчук Олексій Сергійович – золота
31.Мельник Тетяна Олександрівна – золота

Ще раз вітаємо всіх учнів з досягненнями та перемогами. Бажаємо всім міцного здоров’я, щирої радості, подальших успіхів і  нових звершень, нехай здійсняться всі ваші мрії.
Вітаємо вчителів, батьків, адже саме завдяки їм в нашому місті навчаються такі обдаровані та успішні проліски, що колись, підростаючи, вкриють своїм чарівним світом нашу неньку Україну.

 

Звіт про роботу управління освіти виконавчого комітету Кузнецовської міської ради за 2015 рік


Доповідь начальника управління освіти виконавчого комітету Кузнецовської міської ради на конференції педагогічних працівників 29.08.2013 року «Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти у 2012-2013 навчальному році та завдання на 2013-2014 навчальний рік»


Інформація про роботу дошкільних навчальних закладах м.Кузнецовськ
Проект Програми розвитку освіти міста Кузнецовсь на 2012-2015 роки
Додатки до п.9.13
Додатки до п.9.14



   Новини
   Офіційна інформація